Вопрос о Huawei Honor Band 3

Huawei Honor Band 3

Як зайти у меню налаштувань браслету і вибрати букву А?

ira_gospodarets

Доброго дня!! Спробуйте скачати програму Huawei Wear в Play Маркеті!!! Підключити браслет до телефона і синхронізувати через Bluetooth. З її допомогою Ви зможете налаштовувати браслет так, як Вам потрібно! При будь-яких неточностях налаштування можна скинути, або ж перезагрузити сам браслет. Якщо у Вас телефон марки не Huawei, потрібно ще скачати програму HuaweiHealth!!!

Гость

Мову зможете змінити в одному єдиному випадку: потрібно змінити мову телефону на Русский(Россия) і більше ніяк. Навіть русский(Україна) не допоможе

Гость

Стоял язык Русский (Украина) браслет его не распознавал. Только после изменения на Русский (Россия) изменился язык и на браслете.