Вопрос о Huawei Y6 Pro

Huawei Y6 Pro

Як на Huaweі Y6 Pro найти приховані програми(якось включила її і приховала програми а віднайти не можу 😟)

lonely18lonely18

Доброго дня, а ви часом не дивились у списку відтворених вже (на даний момент) программ? їх там немає? Це в настройках телефона, в розділі програми має бути список (загальний, запущених і автозагрузка ). І в ньому вже безпосередньо можете редагувати вже як кожну окрему, так і загально - список запущених, які працюють в фоновому режимі та інші деталі ( чистка кеша, обновлення программ і так далі). Якщо є ще якісь питання - задавайте, будемо вирішувати, успіхів.