Вопрос о Sony Xperia S

Sony Xperia S
Отзывы (9)

Take a year, good functionality, the camera makes excellent pictures of the current in daylight.in the room a bit worse, the video is also with a little bloopers, all the loads from the market are working and flies to hell, ugh, ugh, ugh I do not particularly play the search engine, I check the mail Viber whatsapp, and on social networks and the day of the whole battery Recently, just a few days after the last update, the main applications (the camera, the photo album, the music player, and all the contacts that were installed were left without music and photos) began to fly away, everything was resolved after transferring all the files to another media and resetting them to the factory settings software updates, Now all the slave is sound, and the camera began to do better photos: do

moiiiehuk

Добрый день. Не могу сказать, что модель телефона очень продвинутая и модная. Он уже довольно старый целых пять лет прошло, это достаточно большой срок для любых телефонов. Вообщем скажу так, смысла покупать его нет, работоспособность у него на троечку, камера хорошая, тут спорить нет смысла. Но вот все остальное не очень хорошего качества, переплачивать деньги вообще не вижу смысла. Так, что задумайтесь и купите себе новый китаец хотя бы 2016 года, но лучше конечно 2017, да и по цене выйдет практически также, даже может и дешевле)