Вопрос о Nokia X1-01

Nokia X1-01
Отзывы (10)

доброго вечора не знаю з якої причини висвітилося "введіть код для сім2 " при вводі коду 1111 висвічується "помилка коду" що це значить

lonely18lonely18

Це означає що може ви помилились, на рахунок коду від сім карти? Ви часом його не змінювали в останні моменти використання? Якщо не зможете ввести, наберіть оператора вашого мобільного зв"язку, я так підозрюю київстар :) І вирішіть з ним дане питання. Якщо є карта від сімки ( та на якій вказані, пак коди, другий пін код, то можете за допомогою неї і цих внутрішніх паролів, змінити ваш пін-код, і поставити якийсь інший). Надіюсь у вас все вийде, успіхів ;)